تاریخچه مکانیکال سیل آمبرا

یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده سیل مکانیکی در دنیا کمپانی آمبرا ایتالیا ( Meccanotecnica Umbra) که متخصص در تولید انواع سیل مکانیکی برای انواع صنایع از جمله شیمیایی ، دارویی، غذایی، خمیر و کاغذ، معدن، صنایع پتروشیمی و حتی کاربرد های عمومی و خانگی می باشد.

یکی از رازهای موفقیت این شرکت استفاده مداوم از طراحی های نوین و تکنولوژی های روز و همچنین تولید محصولات با کیفیت بالا می باشد. به صورتی که آمبرا به کاربران خود حداکثر قابلیت اطمینان را تضمین می کند تا آنها با خیالی آسوده از این محصولات استفاده نمایند.

در حال حاضر بیش از ۵۰ سال از تاسیس شرکت آمبرا می گذرد . این تاریخچه باعث شده که در حال حاضر جزء قدرت های جهانی در زمینه انواع سیل مکانیکی باشد. به طوری که چیزی حدود ۳۵% از بازار بخش های صنعتی و یبش از ۵۰% از بازار های جهانی را در بر میگیرد. این شرکت در ابتدا کار خود را در شهر آمبرا و در شمال رم آغاز نمود.

مصارف مکانیکال سیل آمبرا

در کل سیل مکانیکی آمبرا از لحاظ مصرف به چند دسته اصلی تقسیم می شود:

  1. برای مصارف استاندارد
  2. برای مصراف نیمه سنگین
  3. برای مصراف صنعتی و شیمیایی
نمایندگی مکانیکال سیل آمبرا

وردپمپ نمایندگی مکانیکال سیل آمبرا

شرکت وردپمپ به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مکانیکال سیل آمبرا آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این خدمات شامل مشاوره ، انتخاب ، استعلام قیمت ، تامین قطعات یدکی ، نصب ، تعمیرات و ارائه مشخصات فنی و کاتالوگ مکانیکال سیل آمبرا می باشد. با کارشناسان ما در تماس باشید.

کاتالوگ مکانیکال سیل آمبرا

کاتالوگ مکانیکال سیل آمبرا

شرکت آمبرا مانند سایر شرکت ها برای هر یک از مکانیکال سیل های تولید شده خود یک کاتالوگ تهیه کرده است. همکاران ما نیز این کاتالوگ ها در صفحه هر محصول بارگزاری کرده اند و شما می توانید قسمت دانلود کاتالوگ مکانیکال سیل آمبرا را مشاهد نمایید.

قیمت مکانیکال سیل آمبرا

قیمت مکانیکال سیل آمبرا

شرکت وردپمپ برای هر یک از برندهای مکانیکال سیل به جهت سهولت شما عزیزان یک صفحه لیست قیمت ساخته است، جهت مشاهده لیست قیمت مکانیکال سیل آمبرا را می توانید مشاهد بفرمایید یا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید.