نمایندگی پمپ پدرولا در تهران

شرکت وردپمپ worldpump یکی از فعال ترین نمایندگی های فروش پمپ پدرولا در تهران است. شما عزیزان می توانید با مدیر فروش و یا کارشناسان فروش تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت نماید.

هنگامی که اولویت‌های عملکردی محصولات در دنیا تضمین شد، پدرولا نیز به‌روزرسانی‌های منظمی را در طراحی انجام می دهد. تجدید مداوم محصولاتش در سطح زیبایی شناختی، که آنها را جذاب و کارآمد می کند، نشان دیگری از توجه همه جانبه پدرولا به مشتریان خود است. Pedrollo همچنین دارای یک مرکز پیشرفته برای اجرای نمونه های اولیه است که امکان طراحی و تحقق سریع محصولات جدید با عملکرد بهتر و متناسب با متنوع ترین نیازهای مشتری را فراهم می کند. به همین دلیل ما نمایندگی پدرولا را برعهده گرفتیم.

خرید و قیمت پمپ پدرولا اصل ایتالیا

شرکت وردپمپ worldpump بهترین قیمت پمپ پدرولا را به شما هم وطنان عزیز عرضه می کند. کارشناسان ما همواره در تلاش هستند تا پمپ های پدرولا با مناسب ترین قیمت خریداری و به شماعزیزان عرضه کننند. جهت مشهاده قیمت میتوانید به صفحه لیست قیمت پمپ پدرولا مراجعه بفرمایید.

Pedrollo یک شرکت بزرگ و دائما در حال رشد است که در منطقه ای مناسب برای حجم تولید که به 2 میلیون پمپ در سال رسیده است گسترش می یابد . امکانات این شرکت در واقع مساحت بسیار بزرگ و پیوسته در حال گسترش را اشغال می کند که در حال حاضر بالغ بر 100000 متر مربع است: ابعادی که پدرلو را به یک منطقه صنعتی تبدیل می کند که به چندین کارخانه تقسیم شده است که هر کدام ساختار کارآمد و موقعیت خود را در چارچوب تولید دارند.

با توجه به وصعت و جدا بودن کارخانه پمپ پدرولا ایتالیا را می توان با قیمت مناسب عرضه کرد.

کاتالوگ پمپ پدرولا ایتالیا

جهت دریافت اطلاعات و کاتالوگ پمپ پدرولا اصل ایتالیا می توانید به صفحات پمپ ها مراجعه نماید و کاتالوگ مربوط به همان پمپ را دانلود نماید. این امر سبس راحتی شما می باشد تا از دریافت اطلاعات اضافی خود داری شود.

تاریخچه پمپ پدرولا اصل

پمپ پدرولو Pedrollo ایتالیا دارای بیش از 40 سال تجربه در زمینه ساخت و طراحی انواع پمپ خانگی و صنعتی می باشد. با ارائه محصولات با کیفیت بالا و قطعات با استاندارد های جهانی توانسته به یکی از برندهای مطرح در زمینه طراحی پمپ تبدیل شود.

در حال حاضر پمپ پدرولا pedrollo توانسته فروش بسیار بالایی در سرتاسر دنیا داشته باشد و در ایران نیز به دلیل کیفیت بالای این محصول مورد استقبال مصرف کنندگان ایرانی قرار گرفته است. و بیشک می توان اینگونه عنوان کرد که پمپ پدرولا یکی از بهترین برند های ایتالیلایی موجود در ایران می باشد