نمایندگی فروش پمپ پنتاکس Pentax

شرکت وردپمپ worldpump یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش پمپ پنتاکس در تهران خیابان سعدی است. فروش پمپ آب پنتاکس در انواع متعددی اعم از خانگی، کفکش، لجن کش، شناور و غیره در توان های متنوع اعم از نیم اسب، یک اسب، دو اسب و توان های بالاتر، با جنس بدنه های مختلف مانند چدن و استیل می باشد. شرکت وردپمپ worldpump نماینده رسمی پمپ آب پنتاکس در تهران است.

در شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا تولید و ساخت پمپ آب شامل فرآیندهای مخالفی ازجمله مونتاژ، تکمیل و آزمایش خطوط تولید است. همچنین برای عمل به شعار پنتاکس Pentax یعنی رضایت مشتری لازم است ویژگی انعطاف‌پذیری در شرکت و مدیران و کارکنان تقویت شود که این مهم باوجود تجارب مهم پنتاکس Pentax امکان‌پذیر شده است.در شرکت پنتاکس Pentax ایتالیا تولید و ساخت پمپ آب شامل فرآیندهای مخالفی ازجمله مونتاژ، تکمیل و آزمایش خطوط تولید است. همچنین برای عمل به شعار پنتاکس Pentax یعنی رضایت مشتری لازم است ویژگی انعطاف‌پذیری در شرکت و مدیران و کارکنان تقویت شود که این مهم باوجود تجارب مهم پنتاکس Pentax امکان‌پذیر شده است.

قیمت پمپ پنتاکس اصل

جهت مشاهده قیمت پمپ ها می توانید به صفحه لیست قیمت پمپ پنتاکس مراجعه نمایید. به دلیل نوسانات بازار قبل از خرید قیمت را با کارشناسان فروش ما حتما چک بفرمایید.

تشخیص پمپ پنتاکس Pentax اصل

قابل توجه کلیه مشتریان گرامی می رسانیم که پمپ پنتاکس دارای تنوع بسیاری می باشد. پمپ پنتاکس از جمله بهترین پمپ های ایتالیا بوده و با توجه به این موضوع، بسیاری از سودجویان در بازار اقدام به فروش پمپ پنتاکس تقلبی می نمایند و در واقع بر روی یک پمپ چینی کاملا مشابه پمپ پنتاکس، پلاک تقلبی پمپ پنتاکس نصب نموده و آن را به فروش می رسانند و لازم به ذکر است که تشخیص پمپ پنتاکس اصل نیز برای بسیاری از خبرگان این صنعت مشکل بوده، لذا دقت نمایید که صرفا این محصولات را از نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس خریداری نمایید. پمپ پنتاکس اصل شامل مدل و لیبل محصول، نام کشور سازنده، شماره سریال محصول و رسید پستی کارخانه است.

کاتالوگ پمپ پنتاکس

شرگت پنتاکس کاتالوگ پمپ را به صورت جداگانه ارائه می دهد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به صفحه هر پمپ کاتالوگ مروبط را دانلود نمایید. پمپ پنتاکس یک برند معتبر است که در زمینه صنعت پمپ سالیان دراز است که می درخشد ، و در حال حاضر به 100 کشور مختلف در سراسر جهان محصولات خود را ارسال می کند .کمپانی پنتاکس در انواع مختلف پمپ تولید می کند و برای هر یک کاتالوگ جدا تهیه می کند. از جمله پمپ های خانگی ، صنعتی، کشاورزی و تجاری و… کارخانه سازنده پمپ های پنتاکس واقع در شهر Verna ایتالیا است ، کمپانی پنتاکس به عنوان یک برند مطرح جهانی در زمینه صنعت پمپ شناخته شده است .