فیلم های الایمنت لیزری شفت و پمپ KSB

درباره پمپ KSB

یکی از ویژگی های خاص پمپ KSB که آن را نسبت به رقبا در سطح بالاتری قرار می دهد بازدهی بالا در انواع کارها، خرابی بسیار کم و طول عمر مفید این محصول و همچنین مصرف بهینه انرژی و کم مصر بودن آن می باشد. از طرفی با توجه به خدمات پس از فروش بسیار قوی این پمپ همواره از نظر تامین قطعات در رتبه اول می باشد. تجهیزات پیشرفته برای کنترل اجزاء و نوع کارکرد و همینطور تولید پمپ KSB در توان ها و قدرت های مختلف تواسنته در بسیاری از کاربرد ها چه خانگی و چه صنعتی یا پالایشگاهی نیاز کاربران خود را براورده کند.
از دیگر ویژگی های پمپ ksb کا اس ب می توان به استفاده از قطعات با کیفیت و مهندسی شده زیر نظر کارشناسان این شرکت اشاره کرد که باعث شده خرابی این محصول بسیار کم و تبدیل به محبوب ترین برند در صنعت پمپ سازی شود.
انواع محصولات این شرکت را می توان به چند دسته تقسیم کرد: پمپ خانگی ksb، پمپ صنعتی ksb، پمپ خطی ksb برای مصارف تاسیساتی و همچنین به پمپ های استیل کا اس ب که برای صنایع داروسازی استفاده می گردد اشاره نمود. همچنین یکی از مورد اعتمادترین برندها در صنایع پتروشیمی می باشد که با تولید پمپ های آب داغ ksb و پمپ روغن داغ ksb توانسته به نیاز این صنعت به خوبی جواب دهد. در صنایع کشاورزی نیز این پمپ با تولید انواع کفکش و لجنکش ksb و همچنین شناور پمپ ksb توانسته مشکلات مربوط به این صنعت را برطرف نماید.

شرکت KSB آلمان

شرکت KSB یکی از تولید کننده های برتر پمپ ها، دریچه ها و ارائه خدمات مربوطه محصولات تولید شده است . درآمد فروش سالانه شرکت KSB تقریبا ۲۲۰۰ میلیون یورو است. KSB نام تجاری با بزرگترین تخصص فنی در پمپ ها و دریچه ها است.” این رویکرد به این معنی است که کارکنان KSB نزدیک به مشتریان در همه قاره ها هستند، و تقریبا برای تمام برنامه های کاربردی و صنعتی حمل و نقل مایعات از پمپ های صنعتی ksb و بهره می برند.
این شرکت در سال ۱۸۷۱ در فرانکتانال، آلمان تاسیس شد و در تمام قاره ها با سازمان فروش و بازاریابی خود، تأسیسات تولیدی و عملیات خدماتی حضور داشته است. KSB بیش از ۱۵۰۰۰ نفر را استخدام می کند. این شرکت همچنین دارای ۱۷۰ مرکز خدماتی و بیش از ۳،۰۰۰ کارمند خدمات برای ارائه خدمات بازرسی، تعمیر و نگهداری و تعمیرات در سراسر جهان است.
تمامی اصول موفقیت شرکت بر روی فن آوری های نوین مبتنی است که از فعالیت های تحقیق و توسعه خود شرکت می باشد. مراکز تحقیقاتی KSB تلاش های خود را بر روی هیدرولیک، فن آوری مواد و اتوماسیون پمپ ها و دریچه ها تمرکز می کنند. راندمان عالی، موتورهای صرفه جویی در انرژی و همچنین تجهیزات کنترل و نظارت بر اجزای سیستم، کارایی کلی انرژی را تضمین می کنند.
شرکت کا اس ب (KSB) برای اولین بار در سال ۱۸۷۱ توسط آقایان یوهان کلین، فردریش شانزلین و یعقوب بکر تاسیس شد و البته با کمی دقت می توان متوجه شد که کلمه کا اس ب (KSB) ترکیبی از حروف اول این مخترعین می باشد. بعدها یعنی در سال ۱۸۸۷ شرکت پمپ کا اس ب (KSB) تبدیل به یه شرکت سهامی عام شد و یوهان کلین در راس این شرکت قرار گرفت.
در آن سالها پمپ کا اس ب (KSB) مشغول تولید محصولاتی برای دیگ های بخار بود و در نهایت در سال ۱۸۹۰ تولید پمپ های UNA KSB آغاز شد.

گسترش پمپ ksb

کمکم با گسترش فعالیت شرکت کا اس ب (KSB) اولین نمایندگی این شرکت در سال ۱۸۹۶ در کشور بریتانیا آغاز به کار کرد. پمپ کا اس ب (KSB) به تدریج محصولات خود را گسترش داد، و در سال ۱۹۰۳ اولین سری محصولات پمپ گریز از مرکز کا اس ب را برای دیگ های بخار با فشار بالا ، پمپ های زهکشی کا اس ب برای صنایع معدن و پمپ های حمل و نقل KSB برای استفاده در صنایع نفتی تولید کرد.
سالهای ۱۹۲۴ تا ۱۹۳۴ را می توان دهه نمایندگی و گسترش نامید چون در این سالها شرکت کا اس ب ۳ شرکت را در آلمان تاسیس کرد و همچنین نمایندگی های خود را در اروپا و آسیا گسترش داد.

پمپ اتانرم ksb

پمپ اتانورم KSB برای اولین بار در سال ۱۹۳۵ در خط تولید پمپ کا اس ب قرار گرفت و به طور یکپاچه و موثر در صنعت بکار گرفته می شود و از اون زمان تا بحال همچنان یکی از محصولات محبوب پمپ کا اس ب می باشد.

ورود پمپ های CPK ksb

با همکاری شرکت های شیمیایی آلمانی KSB توانست در سال ۱۹۶۴ اولین سری پمپ های CPK KSB را تولید و در صنایع شیمیایی بکار برد و در ادامه همواره دست به تقویت و تولید پمپ های با هد بالا تر و دبی بالاتر و حتی در سال ۱۹۶۸ اولین سری پمپ های سیرکولاتور را تولید کرد همچنین در سال ۱۹۷۳ اولین سیستم BOA بدون صدا را تحت استاندارد و با جنس چدن تولید نمود.

شرکت KSB که همواره از مهندسین و مخترعین خود حمایت کرده و در این سالها همیشه از کمک آنها بهره برده در سال ۱۹۷۵ مرکز اکوستیک جدید را تاسیس می کند تا در آن مهندسینش اقدام به تحقیق در زمینه محصولات کم صدا را نمایند و در سال ۱۹۷۸ به طور رسمی فعالیت این مرکز آغاز می شود.
در ایران برای اولین بار محصولات ksb در دهده ۵۰ شمسی وارد شد و خیلی زود به دلیل عمر بالا و کیفیت عالی در بین صنایع نفت و گاز، نیروگاه ها و همچنین کارخانجات رواج پیدا کرد و اکثر شرکت ها به دلیل طول عمر بالای پمپهای ksb از آن استفاده کردند و تا امروز نیز همچنان اکثر شرکت ها با وجودی گران تر بودن ترجیح می دهند از محصولات ksb استفاده کنند. مخصوصا از پمپ روغن داغ ksb که در صنایع بیشتر کاربرد دارد.

درباره لوگو شرکت KSB

دو علامت، سه حرف: پمپ ها، شیرها و KSB همه نزدیک به یکدیگر متصل هستند. هر جا مایعات برای انتقال، کنترل و یا خاموش شدن وجود دارد، مشتریان در سراسر جهان به تخصص و محصولات ما متکی هستند. نام تجاری KSB مطمئین ترین برندی می باشد که به آنها توصیه می شود، این شرکت همواره کیفیت عالی و قابلیت اطمینان بالا را ارائه می دهد. همچنین خدمات پس از فروش بسیار قوی را که مشتریان می توانند بر روی آن حساب کنند را تضمین می کنند. و شعار ksb همواره

تکنولوژی ما موفقیت شما

محصولات نوآورانه و ایده های تجاری، نتیجه تحقیقات و توسعه جهانی توسط گروه KSB است. با عملیات در مقیاس جهانی، گروه KSB علاقه به مشارکت با تامین کنندگان است که چشم اندازشان به همان اندازه جهان است. گروه KSB آلمان معیارهای زیر را برآورده کنند:
• استانداردهای با کیفیت بالا
• قیمت های رقابتی
• بهینه سازی فرآیند در طول کل زنجیره تامین

انواع پمپ KSB

  • پمپ خانگی KSB
  • پمپ شناور kSB
  • پمپ طبقاتی ksb
  • پمپ سانتریفیوژ ksb
  • پمپ خطی ksb

قیمت پمپ ksb

پمپ KSB از سری پمپ های وارداتی از کشور آلمان می باشد که با توجه به نرخ ارز و نوع توان و قدرت و نوع مصرف پمپ دارای قیمت های متفاوتی می باشد. شما می توانید برای پی بردن به قیمت پمپ ksb با کارشناسان فروش دنیای پمپ تماس گرفته ضمن مشاوره در انتخاب پمپ بهترین قیمت پمپksb نیز به شما اعلام کنند.

خدمات پس از فروش پمپ ksb

هر پمپی با هر کیفیت و توانی در طول زمان و با توجه به نوع مصرف ممکن است بعضی از قطعات آن دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر پیدا کند از این رو شرکت ها اقدام به تولید قطعات برای تعمیر این دسته از پمپ ها می کنند. شرکت دنیای پمپ نیز با استفاده از تجربه فروش خود و توانایی فنی پرسنل خود اقدام به تامین قطعات پمپksb نموده تا در صورت نیاز در اختیار کاربران خود قرار دهد