نمایندگی پمپ ابارا

شرکت وردپمپ worldpump افتخار دارد به عنوان یکی از شرکت هایی که نمایندگی پمپ ابارا را در اختیار دارند محصولا و خدمات این شرکت را به مشتریان خود ارائه دهد. شرکت ما انواع پمپ ابارا از جمله :

انواع پمپ سانتریفیوژ ابارا، پمپ طبقاتی ،کفکش ، شناور ، خودمکش، خطی ابارا را با قیمت مناسب به فروش می رساند.

فروش پمپ ابارا

شرکت وردپمپ worldpump همواره در تلاش بوده تا با رعایت اصول مشتری مداری و رعایت حقوق مشتری محصولات شرکت ابارا را با بهترین قیمت به مشتریان ارائه دهد. شرکت وردپمپ worldpump متخصص در طراحی و ساخت انواع بوستر پمپ های آتشنشانی و آبرسانی ابارا می باشد. جهت خرید و یا مشاوره طراحی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل بفرمایید. برای مشاهده لیست قیمت پمپ ابارا کلیک کنید.

تعمیر پمپ ابارا

تعمیر پمپ یک امر تخصصی و نیازمند داشتن اطلاعات فنی بالا و گذراندن دوره های تخصصی مرتبط با پمپ آب می باشد و بنابراین اگر در این زمینه نیاز به کمک دارید، پیشنهاد می کنم از متخصاصن ما کمک بگیرید. شرکت وردپمپ worldpump با داشتن متخصصین کاملا کارآزموده و کاملا حرفه ای اقدام به مشاوره و تعمیر محصولات شما می کنند.

پمپ ابارا ساخت کجا است؟

شرکت ابارا در ابتدا با راه اندازی دفتر شرکت اینوکوچی راه اندازی شد. آقای ایسی هاتاکیاما بنیانگذار شرکت ابارا می باشد وی در سال 1881 در شهر ایشیکاوا ژاپن متولد شده و تحصیلات خود را در دانشگاه امپریالی توکیو و زیر نظر پروفسور آریا اینوکوتی گذراند. (آریا اینوکوتی استاد دانشگاه امپریال توکیو که در سال 1856 متولد شده و در سال 1905 مقاله The Theory of Pump Volute منتشر کرد که در آن در مورد سیستم های پمپ های گریز از مرکز اشاره شده و بعدها از مقاله وی به عنوان استاندارد برای ساخت پمپ های گریز از مرکز استفاده شد).

در سال 1920 شرکت ابارا از نام اینوکوتی به تغییر نام پیدا کرد تا بتواند به طور مستقل فعالیت کند. در سال 1925 ابارا با تلاش های مداومی که برای ترویج استفاده از پمپ های تولید داخل در کشور انجام داد ، موفق شد کیفیت ساخت پمپ های خود را به قدری بالا ببرد که با پمپ های هم رده خارجی قابل مقایسه باشد و در نتیجه تولید پمپ های برای مصرف داخلی آغاز شد. در سال 1938 ابارا کارخانه خود را به هاندا منتقل کرد و کارخانه بزرگتری را در آنجا ساخت.

در سال 1965 شرکت بارا کارخانه فوجیساوا را ساخت که در آن زمان اولین کارخانه تولید انبوه پمپ های استاندارد ابارا در ژاپن بود و از سال 1966 نیز ابارا شروع به تولید چیلر ها نمود.

کیفیت پمپ ابارا

شرکت پمپ ابارا به عنوان یکی از برندهای تولید کننده ماشین آلات صنعتی در سراسر جهان شناخته می شود، که از جمله محصولات این شرکت می توان به پمپ های مرتبط به سیستم های مهندسی ، درمانی ، مکانیکی و شیمیایی ، سیستم های وکیوم ، کمپرسور ها ، پمپ های کفکش ، پمپ های لجنکش ، پمپ های سانتریفیوژ و دیگر محصولات مشابه اشاره نمود. شرکت ابارا از سال 1912 توسط Ariya Inokuchi فعالیت خود را آغاز کرده و همواره کیفیت پمپ ابارا ، سرلوحه کار این مجموعه بوده است.

به طور کلی همه محصولات پمپ ابارا با مهندسی دقیق و عالی طراحی و تولید می شود و از لحاظ کیفیت پمپ ابارا بی نظیر می باشند به همین دلیل دوام محصولات پمپ ابارا بسیار بالا است به طوری که در کل دنیا شناخته شده می باشد و تمامی کشورهای دنیا از پمپ های این شرکت درجهت استفاده در صنایع نفت و گاز، صنایه کشاورزی و دارویی، انرژی هسته ای، آب و فاضلاب و خانگی بهره می برند. کیفیت بالای پمپ ابارا باعث گردیده تا در هزینه ها نیز صرفه جویی شود و نیاز مداوم به خرید تجیهزات و تعویض قطعات را تا حد چشم گیری کاهش دهد.