تاریخچه مکانیکال سیل لوارا

شرکت لوارا Lowara در سال 1968 در شهر وینسنزا ایتالیا تاسیس شد. سپس توسط شرکت Xylem که یک شرکت تولید کننده پمپ آب ایتالیایی است خریداری شد. شرکت لوارا در حال حاضر جزء بزرگترین شرکت های تولید کننده پمپ آب در سراسر جهان می باشد. همچنین واحد گارانتی پمپ لوارا نیز همواره با خدمات رسانی خوب به مصرف کنندگان خود توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

انواع مکانیکال سیل لوارا

  1. مکانیکال سیل انتهایی با فنر مخروطی برای پمپ های LOWARA CEA، CEAM، CEA4
  2. مکانیکال سیل برای پمپ ها LOWARA CA, CAM
  3. سیل مکانیکال و شفت مکانیکی برای پمپ های LOWARA SM, SHE, FHE, FCE
  4. سیل مکانیکی و شفت مکانیکی برای پمپ های LOWARA FHS, FCE SHE, FCS4
نمایندگی مکانیکال سیل لوارا

وردپمپ نمایندگی مکانیکال سیل لوارا

شرکت پمپ لوارا در بیش از 150 کشور در سراسر جهان دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش می باشد. همچنین این شرکت در ایران نیز دارای نماینده انحصاری است که عرضه محصولات آن از طریق این شرکت صورت می گیرد. شرکت وردپمپ به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش پمپ های LOWARA و مکانیکال سیل لوارا آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این خدمات شامل مشاوره ، انتخاب ، استعلام قیمت ، تامین قطعات یدکی ، نصب ، تعمیرات و ارائه مشخصات فنی و کاتالوگ مکانیکال سیل لوارا می باشد. با کارشناسان ما در تماس باشید.

کاتالوگ مکانیکال سیل لوارا

کاتالوگ مکانیکال سیل لوارا

شرکت لوارا ایتالیا برای هر یک از پمپ های تولید شده خود یک کاتالوگ تهیه کرده است که اطلاعاتی مانند نصب ، مشخصات فنی ، کرو منحی و ... در اختیار مهندسان قرار می دهد. همکاران ما نیز این کاتالوگ ها در صفحه هر محصول بارگزاری کرده اند و شما می توانید قسمت دانلود کاتالوگ مکانیکال سیل لوارا را مشاهد نمایید.

قیمت مکانیکال سیل لوارا

قیمت مکانیکال سیل لوارا

شرکت وردپمپ برای هر یک از برندهای پمپ به جهت سهولت شما عزیزان یک صفحه لیست قیمت ساخته است، جهت مشاهده لیست قیمت مکانیکال سیل لوارا را می توانید مشاهد بفرمایید.