تاریخچه سیل مکانیکی مگاسیل ترکیه

شرکت مگاسیل در کشور ترکیه فعالیت دارد و با ۲۷ سال سابقه در زمینه تولید سیل های خانگی و صنعتی به یکی از تولید کننده های برتر ترکیه تبدیل شده است. اهداف اصلی این شرکت براورده کردن خواسته ها و انتظارات مشتریان داخلی و بین المللی می باشد. با توجه به تولید انواع محصولات برای مصارف گوناگون توانسته نیاز مشتریان خود را براورده نماید. همچنین به لطف خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسب و همچنین ارائه محصولات با کیفیت و با استاندارد جهانی رضایت کاربران خود را جلب نماید.

این شرکت همچنین نماینده انحصاری محصولات CARRARA S.p.A ایتالیا می باشد. و توانسته محصولات این شرکت را در سراسر ترکیه و کشورهای مجاور به فروش برساند. در حال حاضر شرکت مگاسیل ترکیه با کمپانی آبر ایتالیا ادقام شده و به عبارتی می توان گفت مکانیکال سیل های این شرکت تحت لایسنس آمبرا ایتالیا تولید می شود.

نمایندگی مگاسیل ترکیه

وردپمپ نمایندگی مگاسیل ترکیه

شرکت مگاسیل ترکیه در بیشتر کشور در سراسر جهان دارای نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش می باشد. همچنین این شرکت در ایران نیز دارای نماینده انحصاری است که عرضه محصولات آن از طریق این شرکت صورت می گیرد. شرکت وردپمپ به عنوان نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش مگاسیل ترکیه آماده ارائه خدمات به مشتریان عزیز می باشد. این خدمات شامل مشاوره ، انتخاب ، استعلام قیمت ، تامین قطعات یدکی ، نصب ، تعمیرات و ارائه مشخصات فنی و کاتالوگ پمپ های لوارا می باشد. با کارشناسان ما در تماس باشید.

کاتالوگ مگاسیل ترکیه

کاتالوگ مگاسیل ترکیه

شرکت مگاسیل ترکیه برای هر یک از پمپ های تولید شده خود یک کاتالوگ تهیه کرده است که اطلاعاتی مانند نصب ، مشخصات فنی ، کرو منحی و ... در اختیار مهندسان قرار می دهد قابل ذکر است اطلاعات فنی مشابه مکانیکال سیل آمبرا می باشد. همکاران ما نیز این کاتالوگ ها در صفحه هر محصول بارگزاری کرده اند و شما می توانید قسمت دانلود کاتالوگ مگاسیل ترکیه را مشاهد نمایید.

قیمت مگاسیل ترکیه

قیمت مگاسیل ترکیه

شرکت وردپمپ برای هر یک از برندهای پمپ به جهت سهولت شما عزیزان یک صفحه لیست قیمت ساخته است، جهت مشاهده لیست قیمت مگاسیل ترکیه را می توانید مشاهد بفرمایید.