انواع پمپ اینوکسپا

پمپ اینوسکپا شامل دسته بندی های زیر میشود که بیشترین مصارف را در ایران و سایر کشورها دارند.

1-لوب پمپ اینوکسپا

از لوب پمپ روتاری اینوکسپا برای استفاده در تاسیسات صنایعی که نیاز به رعایت موارد بهداشتی می باشند استفاده می شود. این نوع از پمپ ها دارای 2 عدد لوب می باشد که درون محفظه پمپ قرار گرفته و باعث عبور مایع و جامدات کوچک می شود.

2-همزن اینوکسپا

همزن اینوکسپا دارای پروانه های 3 پره می باشد که از آنها برای همزدن درون مخزن ها استفاده می گردد. این نوع همزن ها در انواع مختلف از 1 پروانه تا 3 پروانه تولید می شود که همگی پروانه ها بر روی شفت استیل بسته شده و در داخل مخزن قرار می گیرد.

3-مخلوط کن اینوکسپا

مخلوط کن های اینوکسپا دارای تیغه های تیز بوده و از آنها برای خرد کردن جامدات استفاده می شود. بیشتر کاربرد این پمپ ها در صنایع غذایی می باشد.

4-میکسر اینوکسپا

میکسر های اینوکسپا نیز دارای تیغه های تیز می باشد و فرق آنها با مخلوط کن ها در این است که از میکسر های برای میکس کردن مواد و هموژنیزه کردن آنها استفاده می شود.

5-پمپ سانتریفیوژ اینوکسپا

در صنایع غذایی و دارووی به دلیل اهمیت رعایت بهداشت و ایمنی از پمپ های مخصوص در این صنعت استفاده می گردد که عموما از جنس استیل می باشند. پمپ سانتریفیوژ اینوکسپا نیز از همین دسته پمپها می باشد. که از جنس استیل 316 ساخته شده اند.

6-مونو پمپ اینوکسپا

دسته ای پمپ های هستند که از آنها برای جابجایی مواد غلیظ به مانند خمیر ها استفاده می شود. مونو پمپ اینوکسپا به دلیل وجود ساختار متفاوت نسبت به پمپ های عادی در این صنایع استفاده می گردد. در این پمپ ها به جای پروانه از روتور و استاتور استفاده شده و عملکرد آن بدین شکل است که روتور در داخل استاتور چرخیده و باعث عبور سیال از پمپ می گردد.

نمایندگی پمپ اینوکسپا

شرکت وردپمپ نمایندگی پمپ اینوکسپا

بیش از 15 سال است که شرکت وردپمپ افتخار نمانیدگی پمپ اینوکسپا را دارد. شرکت اینوکسپا اسپانیا فعالیت خود را از سال 1972 در یک کارخانه قدیمی که تولید کننده پمپ آب بود شروع کرد. از همان ابتدا هدف شرکت را بر اساس تولید پمپ های استیل و ضد زنگ برای بکار گیری در صنایع غذایی ، دارویی و شیمیایی تعیین شد.
در سال 1980 بود که اینوکسپا اقدام به توسعه و احداث شعبه در خارج از اسپانیا نمود و اولین شعبه خود را در فرانسه افتتاح کرد.

کاتالوگ پمپ اینوکسپا

کاتالوگ پمپ اینوکسپا

در صفحات محصولات اینوکسپا دکمه های دانلود کاتالوگ پمپ اینوکسپا فعال می باشد. شما عزیزان می توانید کاتالوگ هر محصول را جداگانه دریافت کنید.

قیمت پمپ اینوکسپا اسپانیا

قیمت پمپ اینوکسپا اسپانیا

بهترین قیمت پمپ اینوکسپا اسپانیا را می توانید از کارشناسان فروش ما بخواهید. مشاوران ما همواره آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

لیست قیمت پمپ اینوکسپا را می توانید در صفحات مرتبط مشاهده نمایید.